DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOCENÍ
V HODNOTĚ UVEDENÝCH BALÍČKŮ

VÍCE INFO NA:

+420 605 500 498

kouzelnyobjektiv@seznam.cz
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA
 

Focení svateb – Jihlava

Svatební focení Jihlava

Svatební focení

Bude mi ctí nafotit Vaší svatbu v Jihlavě nebo okolí a navždy uchovat vzpomínky na slavnostní den a nezapomenutelné okamžiky plné štěstí, lásky a dojetí. Abyste měli jistotu, že seženete svatebního fotografa na Vaší svatbu v Jihlavě včas, mějte prosím na paměti nutnost včasné rezervace termínu focení.

Ukázky mé práce z focení svateb naleznete zde.

Pokud se Vám moje práce líbí, kontaktujte mě vyplněním kontaktního formuláře nebo na uvedených kontaktech. Budu se těšit na shledání 🙂

Místa na svatbu v Jihlavě a okolí

Třeba právě teď přemýšlíte, kde v Jihlavě uspořádat Váš svatební obřad. Ráda bych Vám v tom případě přispěla inspirací v podobě několika tipů na místa, která jsou dlouhodobě z hlediska svateb oblíbená a svatební fotografie jsou z těchto míst naprosto perfektní.

Jihlavská radnice

Jihlavská radnice, která se nachází na Masarykovo náměstí, poskytuje dva prostory: Velkou a Malou obřadní síň. Velká obřadní síň má kapacitu cca 50 míst a Malá síň 30 míst. Zmíněné prostory pro svatební obřad jsou elegantní a důstojné. Malá síň je zdobena gotickými klenbami a působí doslova pohádkově. Oproti tomu je Velká síň laděna do klasicistního stylu. Tomu, komu by se prostory zdály příliš konzervativní, mohu doporučit následující místo.

Tři věžičky

Krásný a velice oblíbený hotel Tři věžičky nabízí perfektní zázemí pro uspořádání Vaší svatby, která se může konat v kongresovém či vinárenském sále, obřad většinou probíhá ve venkovních prostorech. Krásná zákoutí nabízí nepřeberné možnosti pro krásné svatební fotografie. Na dobré jídlo a pití se můžete spolehnout.

Chateau Herálec

Sen o pohádkové svatbě se stává skutečností pro všechny, kteří se rozhodnou prožít svůj svatební den v romantickém zámeckém hotelu Chateau Herálec. Luxusní hotel Chateau Herálec umožňuje připravit luxusní zámeckou svatbu: obřad v nádherně revitalizovaném anglickém parku z 18. století, v intimitě překrásného zámeckého nádvoří, anebo v prostorách zámeckého hotelu Chateau Herálec. Na základě Vašich představ můžete společně se zámeckým svatebním koordinátorem připravit krásný svatební den, na který nezapomenete Vy a ani nikdo z Vašich blízkých.

Hrad Roštejn

U romantických míst na svatbu ještě zůstaneme, protože se nedaleko Jihlavy nachází také hrad Roštejn. Z Jihlavy se na Roštejn autem dostanete za cca půl hodiny (vzdálenost 25 km). Roštejn je velmi pěkný lovecký hrádek s úchvatnou atmosférou, který je situovaný v krásné přírodě Vysočiny. Pro potřeby svateb a svatebních obřadů má vyhrazeno několik různých prostorů.

Hanesův Mlýn

Penzion Hanesův mlýn u Štok na Jihlavsku nabízí absolutní klid a soukromí uprostřed překrásné přírody v samém srdci Vysočiny. Nabízí individuální přístup ke každému klientovi, s důrazem na jeho soukromí a klid. Jedinečná atmosféra, ideální podmínky a prostory pro uspořádání Vaší svatební oslavy (včetně obřadu). Mimo stylové restaurace (60 míst) s předzahrádkou je možné využít salonek pro cca 30 osob s vlastním výčepem, krbem a venkovní terasou. Ideální místo pro Vaši svatbu.

Svatba detail

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ