DÁRKOVÉ POUKAZY
 
informace k poukazům naleznete na mém blogu
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA

Focení svateb – Jihlava

Svatební focení Jihlava

Svatební focení

Bude mi ctí nafotit Vaší svatbu v Jihlavě nebo okolí a navždy uchovat vzpomínky na slavnostní den a nezapomenutelné okamžiky plné štěstí, lásky a dojetí. Abyste měli jistotu, že seženete svatebního fotografa na Vaší svatbu v Jihlavě včas, mějte prosím na paměti nutnost včasné rezervace termínu focení.

Ukázky mé práce z focení svateb naleznete zde.

Pokud se Vám moje práce líbí, kontaktujte mě vyplněním kontaktního formuláře nebo na uvedených kontaktech. Budu se těšit  🙂

Místa na svatbu v Jihlavě a okolí

Třeba právě teď přemýšlíte, kde v Jihlavě uspořádat Váš svatební obřad. Ráda bych Vám v tom případě přispěla inspirací v podobě několika tipů na místa, která jsou velmi oblíbená.

Šejdorfský mlýn

Pro pořádání svateb velice oblíbený penzion Šejdorfský mlýn se nachází v obci Okrouhlička mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Nabízí překrásné prostředí, individuální a vstřícný přístup ke svatebčanům, zajištění veškerých gastronomických a ubytovacích služeb. Fotila jsem tam již několikrát a mohu doporučit, moc pěkná je vždy výzdoba celého místa.

Medličky u Batelova

Krásný nový penzion Medličky je ideální místo pro pořádání Vaší svatby. Perfektní gastro a ubytovací služby, ochotný a vstřícný personál, překrásná okolní příroda.

Tři věžičky

Velice oblíbený hotel Tři věžičky nabízí krásné zázemí pro Vaši svatbu, která se může konat v kongresovém či vinárenském sále, obřad většinou probíhá ve venkovních prostorech. Krásná zákoutí nabízí nepřeberné možnosti pro krásné svatební fotografie. Ochotná obsluha zajistí dobré jídlo a pití.

Chateau Herálec

Sen o pohádkové svatbě se stává skutečností pro všechny, kteří se rozhodnou prožít svůj svatební den v romantickém zámeckém hotelu Chateau Herálec. Luxusní hotel Chateau Herálec umožňuje připravit luxusní zámeckou svatbu: obřad v nádherně revitalizovaném anglickém parku z 18. století, v intimitě překrásného zámeckého nádvoří, anebo v prostorách zámeckého hotelu Chateau Herálec. Na základě Vašich představ můžete společně se zámeckým svatebním koordinátorem připravit krásný svatební den.

Hanesův Mlýn

Penzion Hanesův mlýn u Štok na Jihlavsku nabízí absolutní klid a soukromí uprostřed překrásné přírody. Na základě Vašich požadavků poskytuje kompletní restauratérský servis a cateringové služby, nabízí jedinečnou atmosféru, ideální podmínky a prostory pro uspořádání Vaší svatební oslavy (včetně obřadu). Mimo stylové restaurace (60míst) s předzahrádkou je možné využít salonek pro cca 30 osob s vlastním výčepem, krbem a venkovní terasou. Ideální místo pro Vaši svatbu.

Váňův statek

Krásné zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku nabízí ubytování až pro 120 hostů. Kompletní aranžmá svatby, profesionalita a vstřícnost personálu je samozřejmostí. Na dobré jídlo a pití se můžete spolehnout. Je to moje oblíbené místo, sama jsem se tam vdávala, takže ze své zkušenosti mohu konání svatby na Váňově statku jen doporučit.

Svatba detail

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ