dsc-4651.jpg

Těhotenské focení Jihlava, fotografování těhotných, těhulek

Vaše bříška fotím nejraději a proto jsem absolvovala několik specializovaných kurzů zaměřených na těhotenské focení. Ke každé nastávající mamince přistupuji individuálně, povídáme si, vybíráme oblečení, smějeme se. Snažím se vytvořit pohodovou atmosféru, abyste se cítili uvolněně. Vyfotím Vás ve svém studiu, venku, ale i také u Vás doma.

Ateliér:

(1 – 1,5h)

Na začátku našeho focení si ještě o všem popovídáme. Vůbec nemusíte mít obavy, při focení Vás jemně povedu a se vším pomohu. Hodně těhulek se na focení necítí a se svojí postavou většinou nejsou moc spokojené, ale nebojte, schováme vaše obávané nedostatky a budete vypadat skvěle. Ve studiu mám připravená pěkná zákoutí (u postele a záclon v boho stylu), takže budete mít několik různých variant,  které budeme střídat i s vašimi různými kousky oblečení. Informace ohledně oblečení ode mě ještě dostanete. Do úprav vašich fotografií pak bude navíc zahrnuto zjemnění vrásek a tmavších míst kolem očí, které většinou všechny dost trápí. Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi.

Exteriér:

(1 – 1,5h)

Vaše bříško fotím nejraději venku a jestli s focením nemáte moc velké zkušenosti tak Vám moc ráda se vším pomohu a  postarám o to, aby Vám to slušelo. Každá jste krásná a jedinečná, i když se třeba na focení v tomto období moc necítíte. Nejde o to si focení odbýt, ale užít ! Vždy mám vybraný kratší okruh, kde vystřídáme více zajímavých míst a tak budete mít fotografie různorodé. Také s sebou můžete klidně vzít i další outfit na převlečení, ať máte trošku změnu anebo jen nějaký jiný doplněk. Do úprav vašich fotografií pak bude navíc zahrnuto zjemnění vrásek a tmavších míst kolem očí, které většinou všechny trápí. Jinak fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi.

 

U Vás doma:

V případě, že se Vám ke mě do studia nechce tak nevadí, jestli jste z Jihlavy dorazím za Vámi domů. Nebojte vůbec nemusíte mít naklizeno o to tu vůbec nejde. Vyfotím Vás třeba při nějaké běžné činnosti kterou máte rádi. Tak aby tam byl váš příběh, když se na fotky pak později podíváte, abyste si zase vzpomněli, jaké to bylo…

Kdy si zarezervovat termín focení:

Těhulky fotím nejčastěji od 30. až 37. týdne těhotenství. Pokud Vám bříško roste rychleji, cítíte se unavená, trápí Vás otoky, je lepší fotit určitě dříve. Termín focení si prosím zarezervujte raději 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se určitě nebojte zeptat.

! Po naší komunikaci posílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není !

 

TĚŠÍM SE NA VAŠE BŘÍŠKA ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ