dsc-8780.jpg

Rodinné focení Jihlava

V ateliéru fotím především miminka a děti do 1roku, tedy spíše než se rozchodí. Pak již nedokáží vydržet na jednom fotícím místě, protože je to po chvilce přestává bavit a je to spíše trápení! A je to opravdu někdy hodně náročné!  Neustále je přenášet pouze na určitá fotící místa v ateliéru. Avšak jestli máte klidné a usměvavé děťátko, co zvládá cizí prostor a chvíli vydrží tak nám to půjde skvěle. Problém s udržením pozornosti mají většinou také 2 a 3leté dětičky. Takže je tam fotím pouze na podzim nebo v zimě, kdy to jinak nejde. Jinak fotíme venku, kde jde o krásné přirozené fotografie, kdy dětičky házíte do vzduchu, běháte a blbnete, aby se tak nějak zabavily a já je mohla vyfotit. Často je to hodně akční a když to někde děti přestane bavit tak akorát popojdeme o kousek dál, kde je to pro ně zajímavější.

Rodinné focení se staršími dětmi fotím POUZE VENKU. Ono stát u záclony nebo sedět na posteli není pro ně nic moc.

V ateliéru nabízím narozeninové focení většinou k 1.narozeninám, ale můžeme ho vymyslet klidně i někde venku.

Fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých vhodných míst a vybírám je podle aktuálního stavu, věku dětí, počasí. Samozřejmě jestli víte o nějakém fajn místě, budu ráda, když mi o něm řeknete.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Termín focení si prosím zarezervujte radši 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se nebojte napsat. Po naší komunikaci zasílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VŠECHNY RODINKY ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ