dsc-1182.jpg

Focení miminek Jihlava

Vaše miminka je možné fotit v mém ateliéru, u Vás doma nebo klidně venku, když je vhodné počasí a jsou starší. Je moc fajn když třeba objevují trávu, kamínky nebo vodu. Focení trvá max.1hodinu, vždy záleží hlavně na miminku, jak bude zvládat.

S miminkem se může vyfotit samozřejmě sourozenec, rodič, nebo se může udělat rodinné foto. Vždy je důležité, aby byla miminka vyspaná, jinak bývají plačtivá a focení neprobíhá hladce. Proto vždy prosím rovnou o sdělení vašeho denního režimu, abychom vymysleli vhodnou dobu pro focení!

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si pro miminko oblečení nejlépe v přírodních barvách bez výrazných vzorů a nápisů, které pouze odvádí pozornost.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Po newborn focení miminka fotografuji až od konce 3.měsíce, když už se dokáží usmát, pást koníčky a focení lépe zvládnou. Období 1. a 2.měsíce moc nedoporučuji, protože jsou miminka často dosti plačtivá, trápí je bolesti bříška a moc dlouho nevydrží. Ale jestli Vám to nebude vadit, když budete mít miminko na fotce třeba uplakané nebo s dudlíčkem, tak mi napište.

Dalším příhodným obdobím k focení miminka je kolem 6. měsíce, kdy si už dokáží dát nožky do pusy a je s nimi větší legrace. Miminka se dají položit třeba do košíčku a focení tak nabízí mnohem více možností.

Kolem 9. měsíce si už některá miminka sedají i stoupají, dělají paci paci, mají hezké faldíky a focení je může stále bavit.

V 1.roce už je miminko více neposedné, chce to více akčnosti a fotíme k jeho 1.narozeninám. V dalších obdobích je pak focení s dětmi v ateliéru mnohem náročnější, protože nevydrží na jednom místě, takže pak je raději fotografuji venku, kde se krásně zabaví a rodiče se nemusí zlobit a pořád je nahánět na stanovené fotící místa v ateliéru.

U Vás doma (pouze Jihlava) -Miminka jsem začala fotit i u Vás doma. Toto focení je vhodné pro ty, kteří chtějí mít fotografie ze svého domova, kde se cítí nejlépe. Na fotografiích je tak vidět vaše prostředí a oblíbené věci. Průběh je podobný jako u lifestyle, budeme fotit hlavně mimiko ve vašem objetí a něco pěkného vymyslíme.  S sebou nevozím žádné rekvizity a velmi důležité je při takovém domácím focení denní světlo. Pro více informací mi napište, moc ráda s Vám pošlu více informací.

Fotografie miminek můžete nalézt pod záložkou FOTOGALERIE – Rodina.

Po naší komunikaci zasílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

TĚŠÍM SE NA VAŠE MIMINKA ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ