dsc-8820.jpg

 

Narozeninové focení

S prvním focením v roce je důležité začít ještě než se dětičky rozchodí. Většinou začínáme tak měsíc před narozeninami. Vždy to probírám s každou maminkou individuálně. Jakmile se dětičky rozchodí už na fotícím místě opravdu nevydrží a je hodně těžké je tam udržet, protože mi chtějí spíše prozkoumávat ateliér. Aktuální scénka je pro každý rok jiná a vždy je to ta poslední v galerii.

V období 2 a 3.let je většinou hodně těžké dětičky v ateliéru fotit, protože nezvládají čekat na stanoveném vyzdobeném místě, které je na focení určeno.  Takže tam fotím jen ty, o kterých mi rodiče napíšou, že to zvládnou. Jinak tedy fotíme venku, kde se děti více zabaví, běhají, blbnou a můžeme jít tam, kde je to zrovna zajímá. Je to takové vzdorové období a občas dá rodičům focení hodně zabrat.

Od 4.roku už jsou většinou děti klidnější a focení v ateliéru už zvládají.

Můžeme fotit jen vaše děti anebo celou rodinku, to už záleží na Vás. Také si můžete vzít i nějaké své rekvizity, když budete chtít. Podívejte se do mé narozeninové galerie, jak u mě takové poslední narozeninové focení vypadá, protože takové bude i to vaše.

V případě focení venku fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých vhodných míst a vybírám je až podle aktuálního stavu a počasí.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Termín focení si prosím zarezervujte radši 3.týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se nebojte napsat. Po naší komunikaci zasílám mailem potvrzení termínu a další informace k fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VÁS ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ