DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOCENÍ
V HODNOTĚ UVEDENÝCH BALÍČKŮ

VÍCE INFO NA:

+420 605 500 498

kouzelnyobjektiv@seznam.cz
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA
 

Podmínky focení

Objednání focení

V okamžiku objednání fotografování zákazník přijímá tyto obchodní podmínky.

Objednat na focení se můžete přes objednací formulář, emailem či zprávou přes FB, v krajním případě také telefonicky. Objednání je závazné v okamžiku odsouhlasení termínu focení klientem i fotografem.

Stačí, když na focení přijdete 5 min před sjednanou hodinou.

Objednací lhůta

Objednací lhůta se odvíjí od momentální vytíženosti fotografa, cca. do 1 měsíce před plánovaným termínem focení.

Novorozenecké focení Newborn doporučuji zarezervovat ještě v těhotenství před samotným porodem, konkrétní termín focení se poté domlouvá telefonicky, přes sms nebo zprávu FB ještě z porodnice.

Zrušení rezervace

Pokud se na domluvené focení nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit a budete požadovat jeho zrušení nebo náhradní termín, informujte mě prosím e-mailem případně telefonicky, ideálně s dostatečným časovým předstihem.

Náhradní termín

Berte prosím na vědomí, že pokud budete žádat o náhradní termín, bude Vám nabídnut až další nejbližší dostupný/volný termín s ohledem na aktuální obsazenost termínů.

V případě špatného počasí se focení v exteriéru přesouvá na nejbližší možný termín.

Splatnost fotografování

Cena za fotografování je splatná na místě v den focení.

Fotografie, které si případně vyberete nad rámec Vámi zaplaceného balíčku, začnu zpracovávat ihned po obdržení platby.

Výběr fotografií

Během 1 týdne od fotografování ode mě obdržíte výběr náhledů fotografií pořízených při focení. Z těchto fotografií si vybíráte konečný počet fotografií dle vámi zvoleného balíčku. (Tyto náhledy prosím nikde nezveřejňujte, jedná se o neupravené fotografie!). Náhledy vybírám pouze já a jejich počet není konkrétně určen. Vždy však zaručuje dostatečný výběr. Vybrané fotografie k úpravě odešle klient zpět v co možná nejkratší časové lhůtě, nejpozději však do 3 týdnů od jejich obdržení.

Ostatní neupravené fotografie pořízené během focení neposkytuji v žádné formě, proto prosím o ně nežádejte. Po vašem výběru je ihned odstraňuji.

Dodání fotografií

Fotografie vám dodám do 1 měsíce od obdržení vašeho výběru. Při výběru 10ti a více fotografií nad rámec balíčku si vyhrazuji prodloužit dodací lhůtu. Zpracované fotografie budou dodány ve formátu jpg a v poměru stran 2:3 v plném rozlišení.

Souhlas s poskytnutím fotografií

Všechny zveřejněné fotografie v portfoliu, na sociálních sítích nebo na webových stránkách disponují souhlasem daných osob. Pokud si klient  souhlas rozmyslí, má právo ho odvolat a to písemně nebo emailem.

Úpravy fotografií

Fotografie obsahují tyto úpravy (ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění kosmetických vad (škrábanec, akné, modřina)), nikoliv však vrásek, neposedných vlasů, vykukujících ramínek atd. Před focením dětí je důležité smýt všechna tetování atd., která jdou velmi obtížně retušovat. V případě nadstandardních retuší (vrásky neposedné vlasy, ramínka, odstranění tetování) si účtuji 100,- Kč navíc za každou fotografii. Toto vždy s Vámi konzultuji, aby bylo zřejmé, zda jde o nadstandadrní retuš či nikoliv.

Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky.


V případě, že se necítíte 100% zdraví, mě prosím co nejdříve informujte a domluvíme jiný termín focení. Berte prosím ohledy na to, že potřebuji fotit také další klienty, což nelze v případě předešlého nemocného zákazníka.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ