DÁRKOVÉ POUKAZY NA FOCENÍ
V HODNOTĚ UVEDENÝCH BALÍČKŮ

VÍCE INFO NA:

+420 605 500 498

kouzelnyobjektiv@seznam.cz
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA
 

Podmínky focení

Objednání focení

V okamžiku objednání fotografování zákazník přijímá tyto obchodní podmínky.

Objednat na focení se můžete přes objednací formulář, emailem či zprávou přes FB, v krajním případě také telefonicky. Objednání je závazné v okamžiku odsouhlasení termínu focení klientem i fotografem.

Stačí, když na focení přijdete 5 min před sjednanou hodinou.

Objednací lhůta

Objednací lhůta se odvíjí od momentální vytíženosti fotografa, cca. do 1 měsíce před plánovaným termínem focení.

Novorozenecké focení Newborn doporučuji zarezervovat ještě v těhotenství před samotným porodem, konkrétní termín focení se poté domlouvá telefonicky, přes sms nebo zprávu FB ještě z porodnice.

Zrušení rezervace

Pokud se na domluvené focení nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit a budete požadovat jeho zrušení nebo náhradní termín, informujte mě prosím e-mailem případně telefonicky, ideálně s dostatečným časovým předstihem.

Náhradní termín

Berte prosím na vědomí, že pokud budete žádat o náhradní termín, bude Vám nabídnut až další nejbližší dostupný/volný termín s ohledem na aktuální obsazenost termínů.

V případě špatného počasí se focení v exteriéru přesouvá na nejbližší možný termín.

Splatnost fotografování

Cena za fotografování je splatná na místě v den focení.

Fotografie, které si případně vyberete nad rámec Vámi zaplaceného balíčku, začnu zpracovávat ihned po obdržení platby.

Výběr fotografií

Během 1 týdne od fotografování ode mě obdržíte výběr náhledů fotografií pořízených při focení. Z těchto fotografií si vybíráte konečný počet fotografií dle vámi zvoleného balíčku. (Tyto náhledy prosím nikde nezveřejňujte, jedná se o neupravené fotografie!). Náhledy vybírám pouze já a jejich počet není konkrétně určen. Vždy však zaručuje dostatečný výběr.

Ostatní neupravené fotografie pořízené během focení neposkytuji v žádné formě, proto prosím o ně nežádejte. Po vašem výběru je ihned odstraňuji.

Dodání fotografií

Fotografie vám dodám do 1 měsíce od obdržení vašeho výběru. Při výběru 10ti a více fotografií nad rámec balíčku si vyhrazuji prodloužit dodací lhůtu. Zpracované fotografie budou dodány ve formátu jpg a v poměru stran 2:3 v plném rozlišení a ve zmenšené verzi pro web.

Souhlas s poskytnutím fotografií

Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia, na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie nebyly uveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat.

Úpravy fotografií

Fotografie obsahují tyto úpravy (ořez, kontrast, jas, barevné doladění a odstranění kosmetických vad (škrábanec, akné, modřina)), nikoliv však vrásek, neposedných vlasů, vykukujících ramínek atd. Před focením dětí je důležité smýt všechna tetování atd., která jdou velmi obtížně retušovat. V případě nadstandardních retuší (vrásky neposedné vlasy, ramínka, odstranění tetování) si účtuji 100,- Kč navíc za každou fotografii. Toto vždy s Vámi konzultuji, aby bylo zřejmé, zda jde o nadstandadrní retuš či nikoliv.

Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky.


V případě, že se necítíte 100% zdraví, mě prosím co nejdříve informujte a domluvíme jiný termín focení. Berte prosím ohledy na to, že potřebuji fotit také další klienty, což nelze v případě předešlého nemocného zákazníka.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ