dsc-1628-edit.jpg

Těhotenské focení Jihlava, fotografování těhotných, těhulek

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Zdokumentujte, jaká jste vždycky chtěla být. Budete si tak moci kdykoliv připomenout toto období plné šťastných emocí a čekání na miminko a v budoucnu se o něj podělit i s Vašimi dětmi a rodinou.

Těhotenské focení je moje nejoblíbenější a proto jsem absolvovala několik specializovaných kurzů zaměřených na focení těhulek. Ke každé nastávající mamince přistupuji individuálně a vždy mám radost, když se nám podaří vytvořit něco pěkného.

Kde se fotí:

Ateliér:

Vás a vaše bříško budu fotit ve svém  fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. 

Fotografování (1,5-2h)

Je vhodné pro ty z Vás, které chcete, abych Vás při focení více vedla (pózovala) a snažila se, abyste vypadaly co nejlépe. Hodně těhulek se na focení necítí a se svojí postavou většinou nejsou spokojené,  ale nebojte, schováme vaše obávané nedostatky a budete vypadat skvěle. Vystřídáme různé druhy pozadí, jak na přirozeném světle tak i 3 fotografická pozadí /černá/bílá/béžová/. A také si s sebou můžete vzít hodně druhů oblečení, ať máme fotografie různě zaměřené. K dispozici mám také nějaké doplňky a těhotenské šaty. Fotit se můžete samozřejmě s manželem/partnerem/dětmi. Při zpracování fotografií pak dále probíhají více podrobnější retuše.

Novinka od března 2019 – Fotografování max.1h – 1400Kč

Při tomto focení Vás nechám přirozeněji, fotit budeme na denním světle, popř. za horších světelných podmínek na světlém fotografickém pozadí s blesky. Na časté změny oblečení již nezůstane čas. Fotit se můžete samozřejmě s manželem/partnerem. Toto focení je vhodnější i pro ty, kteří už máte malé děti.

Exteriér:

Fotografování max.1h

Vaše bříško fotím venku, když chcete přirozenější fotografie. Bez pózování a střídání oblečení. Fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých pěkných míst a vybírám je podle aktuálního stavu. Samozřejmě jestli víte o nějakém fajn místě, budu ráda, když mi o něm řeknete. Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi.

Průběh focení v ateliéru:

Na začátku se v ateliéru dohodneme na Vaší představě o fotografiích a uděláme vhodný výběr oblečení.

Vaše příprava na focení:

Přijďte v dobré náladě, nalíčená, upravená a určitě se nám společně podaří vytvořit krásné fotografie.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si kombinaci džínů a světlého (např. bílá,modrá,šedá,růžová, béžová, spíše přírodní barvy) oblečení (trička, tílka, košile, krajkové topy, halenky). Při focení více osob je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso. Na fotografiích vyniknou také hezké doplňky jako jsou korále, náušnice, šátky a jiné doplňky, které si s sebou můžete do fotoateliéru přinést.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Těhulky fotím nejčastěji od 32. až 37. týdne těhotenství. Pokud Vám bříško roste rychleji, je možné fotit dříve, ale i později. K focení se zarezervujte alespoň 3 týdny před samotným focením. Po potvrzení termínu zasílám těhulkám podrobnější informace k samotnému focení.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ