tehu-jihlava-foto.jpg

Těhotenské focení Jihlava, fotografování těhotných, těhulek

Zachyťte jedny z nejkrásnějších okamžiků Vašeho života. Zdokumentujte, jaká jste vždycky chtěla být. Budete si tak moci kdykoliv připomenout toto období plné šťastných emocí a čekání na miminko, a v budoucnu se o něj podělit i s Vašimi dětmi a rodinou.

Těhotenské focení je moje nejoblíbenější, a proto jsem absolvovala několik specializovaných kurzů zaměřených na focení těhulek. Ke každé nastávající mamince přistupuji individuálně a vždy mám radost, když se nám podaří vytvořit něco pěkného.

Kde se fotí:

Vaše bříško budu fotit v útulném fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Fotoateliér bude při focení dostatečně vytopen, aby Vám a Vašemu bříšku nebyla zima. Fotoateliér Kouzelný objektiv je plně vybaven profesionální technikou, k focení používám profesionální fotoaparát značky Nikon.

Těhotenské focení může probíhat také v přírodě na předem domluveném místě.

Doba focení:

Vše zvládneme vyfotit v průběhu 2 hodin

Průběh focení:

Na začátku se dohodneme na Vaší představě o fotografiích a uděláme výběr z rekvizit a doplňků, které jsou součástí ateliéru. Při těhotenském focení je možné vyfotit se s partnerem a dětmi.

Vaše příprava na focení:

Přijďte v dobré náladě, nalíčená, upravená a určitě se nám společně podaří vytvořit krásné fotografie.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si kombinaci džínů a světlého (ideálně bílého) oblečení (trička, tílka, košile). Při focení více osob je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso. Je možné využít těhotenské šaty, které mám pro těhulky ve fotoateliéru k dispozici. Na fotografiích vyniknou také hezké doplňky jako jsou korále, náušnice, šátky a jiné doplňky, které si s sebou můžete do fotoateliéru přinést. Několik doplňků mám v ateliéru k zapůjčení.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Těhulky fotím nejčastěji od 33. až 37. týdne těhotenství. Pokud Vám bříško roste rychleji, je možné fotit dříve, ale i později. K focení se zarezervujte alespoň 3 týdny před samotným focením. Po potvrzení termínu zasílám těhulkám podrobnější informace k samotnému focení.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ