dsc-4651.jpg

Těhotenské focení Jihlava, fotografování těhotných, těhulek

Těhulky fotím nejraději a proto jsem absolvovala několik specializovaných kurzů zaměřených na těhotenské focení. Ke každé nastávající mamince přistupuji individuálně, povídáme si, vybíráme oblečení, smějeme se. Chci, abyste se cítila uvolněně a aby Vám to slušelo.

Ateliér:

(1 – 1,5h)

Toto focení je určené pro ty těhulky, které třeba nemají ještě s focením žádné zkušenosti nebo chtějí, abych je při focení více vedla, aby jim to opravdu slušelo. Hodně žen se na focení necítí a se svojí postavou většinou nejsou spokojené, ale nebojte, schováme vaše obávané nedostatky a budete vypadat skvěle. V ateliéru mám pro Vás připravená pěkná zákoutí (záclona,křeslo,postel,sedačka), takže budete mít několik variant a doporučuji vzít i různé kousky oblečení ať máme z čeho vybírat. Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi. Do úprav vašich fotografií bude také zahrnuto zjemnění vrásek a tmavších míst kolem očí.

(30-45min)

Při tomto focení Vás nechám přirozeněji bez častého pózování a střídání oblečení. Tato varianta je lepší pro ty, kterým třeba stačí „jen chvilka“ nebo už mají malé děti, které moc dlouho nevydrží.

Exteriér:

(1 – 1,5h)

Vaše bříško fotím nejraději venku a jestli s focením ještě nemáte žádné zkušenosti tak Vám moc ráda se vším pomůžu. Necháte to tedy na mě a já už se postarám o to, aby Vám to slušelo. Každá jste krásná a jedinečná, i když máte bříško a na focení se třeba zrovna moc necítíte. Nejde o to si focení odbýt, ale užít ! Nebudu Vás fotit, jako těhulku před Vámi, protože každá jsme jiná, takže to bude chtít chviličku trpělivosti, ale určitě to zvládnete skvěle a výsledek bude stát za to. Vždy mám vybraný kratší okruh, kde vystřídáme více míst a tak budete mít fotografie více odlišené a ještě s sebou také můžete vzít další outfit na převlečení nebo jen jiný doplněk. A když už to spolu tak všechno pěkně vymyslíme tak jsem se rozhodla, že kromě klasických úprav fotografií Vám navíc zahrnu i zjemnění vrásek a tmavších míst kolem očí, které Vás většinou hodně trápí (tedy v případě, že budete chtít). Jinak fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi.

(30-45min)

Tato varianta je vhodná pro ty, kteří chtějí přirozené fotografie bez častého pózování, převlékání a stačí jim jen kratší doba, třeba aby to manžel/ přítel lépe zvládnul 🙂 nebo už i jiné malé děti focení vydržely.

 

U Vás doma:

Máte už nachystaný pěkný pokojíček pro miminko? Nebo vymazlený byt/domeček, kde byste se chtěli fotit? Jestli ano a bydlíte v Jihlavě nebo poblíž, tak mi napište, moc ráda za Vámi také vyrazím.  Avšak k tomu focení je dost důležité denní světlo, více info k focení Vám ráda pošlu do mailu.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Těhulky fotím nejčastěji od 30. až 37. týdne těhotenství. Pokud Vám bříško roste rychleji, cítíte se unavená, trápí Vás otoky, je lepší fotit určitě dříve. Termín focení si prosím zarezervujte raději 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se určitě nebojte napsat.

Po naší komunikaci posílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VAŠE BŘÍŠKA ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ