dsc-4651.jpg

Těhotenské focení Jihlava, fotografování těhotných, těhulek

Těhulky fotím nejraději a proto jsem absolvovala několik specializovaných kurzů zaměřených na těhotenské focení. Ke každé nastávající mamince přistupuji individuálně, povídáme si, vybíráme oblečení, smějeme se. Chci, abyste se cítila uvolněně a aby Vám to slušelo.

Ateliér:

(max.1,5h)

Vás a vaše bříško budu fotit ve svém ateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Toto focení je vhodné pro ty, kteří s focením nemají zatím skoro žádné zkušenosti. Zdržíte se u mě zhruba 1,5h, klidně i déle, čas nehlídám. Při výběru této varianty Vás více povedu (budu pózovat) a třeba si Vás i desetkrát obejdu než najdu ten vhodný úhel, aby Vám to opravdu slušelo. Hodně těhulek se na focení necítí a se svojí postavou většinou nejsou spokojené,  ale nebojte, schováme vaše obávané nedostatky a budete vypadat skvěle. V ateliéru mám připravená pěkná zákoutí (záclona,křeslo,postel,sedačka)  a když budete chtít využijeme i černé pozadí na silulety. Vezměte si s sebou různé druhy oblečení, ať máme z čeho vybírat. Také můžeme fotografovat těhu budoar, který je poslední dobou velmi oblíbený, takže to chce pěkné spodní prádlo. K dispozici mám i nějaké doplňky. Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem.

 (max.1h)

Zdržíte se u mě zhruba hodinku, při tomto focení Vás nechám přirozeněji. V ateliéru mám připravená pěkná zákoutí (záclona,křeslo,postel,sedačka). Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem. Toto focení je vhodnější pro ty z Vás, kteří už máte malé děti.

Exteriér:

(max.1h)

Vaše bříško fotím nejraději venku, když chcete přirozenější fotografie. Bez častého pózování a střídání oblečení. Fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých pěkných míst a vybírám je podle aktuálního stavu. Samozřejmě jestli víte o nějakém fajn místě, budu ráda, když mi o něm řeknete. Fotit se můžete samozřejmě i s manželem/partnerem/dětmi.

U Vás doma:

Máte už nachystaný pěkný pokojíček pro miminko? Nebo vymazlený byt/domeček, kde byste se chtěli fotit? Jestli ano a bydlíte v Jihlavě nebo poblíž, tak mi napište, moc ráda za Vámi také vyrazím. Více info k focení Vám pošlu do mailíka.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Těhulky fotím nejčastěji od 30. až 37. týdne těhotenství. Pokud Vám bříško roste rychleji, cítíte se unavená, trápí Vás otoky, je lepší fotit dříve. Termín focení si prosím zarezervujte raději 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se nebojte napsat. Po potvrzení termínu zasílám těhulkám podrobnější informace k samotnému focení.

Po naší komunikaci posílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VAŠE BŘÍŠKA ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ