dsc-9006.jpg

Rodinné focení Jihlava

Rodiče s malými dětmi, které již začaly chodit fotím od jara do podzimu pouze venku. V ateliéru děti bohužel nedokáží vydržet na jednom fotícím místě, protože je to po chvilce přestává bavit a je to pak spíše nucené což není můj styl. Venku jde o krásné přirozené fotografie, kdy dětičky házíme do vzduchu, běháme a  blbneme, aby se tak zabavily, což v ateliéru není možné. V případě zájmu Vám ráda v ateliéru vyfotím starší holčičku nebo kluka školního věku, popř. i s Vámi, dost často takto fotím na téma např. maminka s dcerou.

Větší rodinky fotím pouze venku, v ateliéru nemám dostatek místa.

Krátké mini focení dětí jsem již přestala dělat. Mám raději děti s opravdovým úsměvem a né „připraveným“, kdy za chvíli čeká na řadu další a když dojde náhodou ke zpoždění  tak je z toho velké neštěstí a stresy maminek. Bohužel některé děti se nedokáží za tak krátkou dobu v cizím prostředí úplně uvolnit.

Moc ráda s Vámi naplánuji i nějaké rodinné tématické focení třeba podle období, možností je plno.

Nebo nabízím v ateliéru i narozeninové focení, ale můžeme ho vymyslet klidně i někde venku.

Fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých vhodných míst a vybírám je podle aktuálního stavu, věku dětí, počasí. Samozřejmě jestli víte o nějakém fajn místě, budu ráda, když mi o něm řeknete.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Termín focení si prosím zarezervujte radši 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se nebojte napsat. Po naší komunikaci zasílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VŠECHNY RODINKY ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ