dsc-9006.jpg

Rodinné focení Jihlava

Rodiče s malými dětmi, které již začali chodit fotím od jara do podzimu pouze venku. V ateliéru bohužel nedokáží vydržet na jednom fotícím místě, protože je to po chvilce přestává bavit a je to s něma dost bojovka. Za to venku je to v pohodě, když je něco nebaví tak se pokračuje dál, hlavně je zabaví i obyčejné věci, jako kamínky, šišky, klacíky na zemi. Jde o krásné přirozené fotografie, kdy dětičky házíme do vzduchu, běháme, no prostě blbneme, aby se zabavili, což by v ateliéru nebylo možné. Jestli jste si však jisti, že je vaše děťátko klidnější povahy a určitě to v ateliéru zvládne, tak mi napište. V případě zájmu Vám ráda v ateliéru vyfotím starší holčičku nebo kluka školního věku, popř. i s Vámi, dost často takto fotím na téma např. maminka s dcerou.

Větší rodinky fotím pouze venku, v ateliéru nemám bohužel dostatek místa.

Krátké mini focení dětí jsem již přestala dělat. Mám raději děti s opravdovým úsměvem a né „připraveným“, kdy za chvíli čeká na řadu další a když dojde náhodou ke zpoždění  tak je z toho velké neštěstí a stresy maminek. Bohužel některé děti se nedokáží za tak krátkou dobu v cizím prostředí úplně uvolnit.

Moc ráda s Vámi naplánuji i nějaké rodinné tématické focení třeba podle období.

Nebo nabízím v ateliéru i narozeninové focení, ale můžeme ho vymyslet klidně i někde venku.

Fotografuji v Jihlavě, kde mám pár svých vhodných míst a vybírám je podle aktuálního stavu, věku dětí, počasí. Samozřejmě jestli víte o nějakém fajn místě, budu ráda, když mi o něm řeknete.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Termín focení si prosím zarezervujte radši 3 týdny před plánovaným focením, ale můžete to zkusit i déle, třeba mi někdo zrovna vypadne, tak se nebojte napsat. Po naší komunikaci zasílám mailem potvrzení termínu a informace k průběhu fotografování, bez potvrzení pro Vás termín rezervovaný není.

 

TĚŠÍM SE NA VŠECHNY RODINKY ♥

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ