foto-239-upraveny-2.jpg

Focení miminek Jihlava

Fotografie miminek jsou jednou z nejkrásnějších věcí na světě. Zastavím pro Vás čas, a krásu i úsměv Vašeho miminka pro Vás navždy zachytím na úžasných fotografiích.

Kde se fotí:

Vaše miminka budu fotit v útulném fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Fotoateliér bude při focení miminek optimálně vytopen. V teplých obdobích fotografuji miminka také venku.

Doba focení:

Focení trvá max.1hodinu

Průběh focení:

Na začátku Vás seznámím s průběhem fotografování a dohodneme se na výběru rekvizit a doplňků, které jsou součástí ateliéru. S miminkem se může vyfotit sourozenec, rodič, nebo se může udělat rodinné foto. Vždy je důležité, aby byly miminka vyspaná, jinak bývají plačtivá a focení neprobíhá hladce. Proto vždy prosím o sdělení vaše denního režimu, abychom vymysleli vhodnou dobu.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si pro miminko oblečení nejlépe v přírodních barvách bez výrazných vzorů a nápisů. Při focení více členů rodiny (max.5) je velmi důležité barevné sladění oblečení. (opět v jemných barevných odstínech). Focení probíhá naboso. Pro uklidnění dítěte a navození správné atmosféry vemte jeho oblíbenou hračku.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Focení si prosím zarezervujte s dostatečným předstihem, alespoň 3 týdny před plánovaným termínem focení.

Po newborn focení miminka fotografuji až od konce 3.měsíce, když už se dokáží usmát, pást koníčky a focení dobře zvládnou. Období 1 a 2.měsíce moc nedoporučuji, protože jsou miminka často dosti plačtivá, trápí je bolesti bříška a moc dlouho nevydrží.

Dalším příhodným obdobím k focení miminka je kolem 6. měsíce, kdy si už dokáží dát nožky do pusy a je s nimi větší legrace. Miminka se dají položit/posadit do rekvizity a focení tak nabízí mnohem více možností.

Kolem 9. měsíce si už některá miminka sedají i stoupají, dělají paci paci, mají hezké faldíky a focení je může stále bavit 🙂

V 1.roce už je miminko více neposedné, chce to více akčnosti a fotíme k jeho 1.narozeninám 🙂 V dalších obdobích je pak focení s dětmi v ateliéru mnohem náročnější, protože nevydrží na jednom místě a většinou ani neposlouchají 🙂 Takže pak doporučuji fotografovat  venku,  kde se krásně zabaví a nemusí se rodiče zlobit a pořád je nahánět.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ