foto-239-upraveny-2.jpg

Focení miminek Jihlava

Fotografie miminek jsou jednou z nejkrásnějších věcí na světě. Zastavím pro Vás čas, a krásu i úsměv Vašeho miminka pro Vás navždy zachytím na úžasných fotografiích.

Kde se fotí:

Vaše miminka budu fotit v útulném fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Fotoateliér bude při focení miminek optimálně vytopen.

Doba focení:

Focení trvá max.1hodinu

Průběh focení:

Na začátku Vás seznámím s průběhem fotografování a dohodneme se na výběru rekvizit a doplňků, které jsou součástí ateliéru. S miminkem se může vyfotit sourozenec, rodič, nebo se může udělat rodinné foto. Vždy je důležité, aby byly miminka vyspaná, jinak bývají plačtivá a focení neprobíhá hladce.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si pro miminko oblečení nejlépe v přírodních barvách bez výrazných vzorů a barev. Pokud nemáte příliš mnoho oblečení na výběr, nevadí, nejhezčí jsou stejně „nahaté“ fotografie. Při focení více členů rodiny (max.5) je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso. Pro uklidnění dítěte a navození správné atmosféry vemte jeho oblíbenou hračku.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Focení si prosím zarezervujte s dostatečným předstihem, alespoň 2-3 týdny před plánovaným termínem focení. Často si maminky rezervují termín již při Newborn (novorozeneckém) focení. Miminka po newborn focení dále fotím až od konce 3.měsíce, když už se dokáží usmát, pást koníčky a focení lépe zvládají.

Dalším příhodným obdobím k focení miminka je kolem 6. měsíce, kdy si už dokáží dát nožky do pusy a je s nimi větší legrace. Miminka se dají položit/posadit do rekvizity a focení tak nabízí mnohem více možností.

Kolem 9. měsíce si už některá miminka sedají i stoupají, dělají paci paci, mají hezké faldíky a focení je může stále bavit 🙂

V jednom roce už je miminko více neposedné, nedá se udržet na jednom místě a focení je pak mnohem náročnější, proto pak dále doporučuji fotit děti venku.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ