mimino-jihlava-foto.jpg

Focení miminek Jihlava

Fotografie miminek jsou jednou z nejkrásnějších věcí na světě. Zastavím pro Vás čas, a krásu i úsměv Vašeho miminka pro Vás navždy zachytím na úžasných fotografiích.

Kde se fotí:

Vaše miminka budu fotit v útulném fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Fotoateliér bude při focení miminek optimálně vytopen. Fotoateliér Kouzelný objektiv je plně vybaven profesionální technikou, k focení používám profesionální fotoaparát značky Nikon. K dispozici Vám budou všechny rekvizity a doplňky, které jsou součástí fotoateliéru.

Doba focení:

Focení trvá přibližně 1 hodinu.

Průběh focení:

Na začátku Vás seznámím s průběhem fotografování a dohodneme se na výběru rekvizit a doplňků, které jsou součástí ateliéru. S miminkem se může vyfotit sourozenec, rodič, nebo se může udělat rodinné foto.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Připravte si pro miminko Vámi vybrané oblečky. Pokud nemáte příliš mnoho oblečení na výběr, nevadí, nejhezčí jsou stejně „nahaté“ fotografie. Při focení více členů rodiny je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso. Pro uklidnění dítěte a navození správné atmosféry vemte jeho oblíbenou hračku.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Focení si prosím zarezervujte s dostatečným předstihem, alespoň 2-3 týdny před plánovaným termínem focení. Často si maminky rezervují termín již při Newborn (novorozeneckém) focení. Miminka fotím podle okolností, ideálně od konce 3. měsíce věku.

Kolem 3. měsíce už se miminko dokáže pěkně usmát, reaguje na hračky a umí pást koníčky.

Dalším příhodným obdobím k focení miminka je kolem 5. měsíce, kdy si už dokáží dát nožky do pusy a je s nimi větší legrace. Miminka se dají položit/posadit do rekvizity a focení tak nabízí mnohem více možností.

Kolem 8. – 9. měsíce si miminka sedají i stoupají, dělají paci paci, mají hezké faldíky a focení je může stále bavit 🙂 Neopomeňte tento čas kolem 8. – 9. měsíce, v jednom roce už je miminko více neposedné, nedá se udržet na jednom místě a focení je pak mnohem náročnější!

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ