DÁRKOVÉ POUKAZY
 
informace k poukazům naleznete na mém blogu
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA

Focení svateb – Pelhřimov

pelhrimov.jpg

Svatební focení

Abyste měli jistotu, že seženete svatebního fotografa na Vaší svatbu v Pelhřimově včas, berte na vědomí nutnost včasné rezervace termínu focení. Ráda nafotím Vaší svatbu v Pelhřimově a jeho blízkém okolí a navždy pro Vás uchovám vzpomínky na slavnostní den a nezapomenutelné okamžiky plné štěstí a lásky.

Ukázky mé práce z focení svateb naleznete zde.

Pokud se Vám moje práce líbí, kontaktujte mě vyplněním kontaktního formuláře nebo na uvedených kontaktech. Budu se těšit na shledání 🙂

Místa na svatbu v Pelhřimově a okolí

Pokud zrovna teď přemýšlíte, kde v Pelhřimově uspořádat Váš svatební obřad, ráda Vám přispěji inspirací v podobě několika tipů na místa, která jsou dlouhodobě z hlediska svateb oblíbená a svatební fotografie jsou z těchto míst opravdu krásné.

Váňův statek Dubovice

Krásné zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku. Zkušený personál zajistí novomanželům s svatebčanům pohádkovou svatbu. Nabízí ubytování až pro 100 hostů. Kompletní aranžmá svatby, profesionalita a vstřícnost personálu je samozřejmostí .Na dobré jídlo a pití se můžete spolehnout. Sama jsem se na tomto místě vdávala, takže ze své zkušenosti mohu konání svatby na Váňově statku jen doporučit.

http://www.vanuv-statek.cz/

 

Hodějovický mlýn

Chcete-li prožít svatbu snů nerušeně, pouze v okruhu své rodiny a přátel, obklopeni přírodou, která dotvoří kouzlo těchto nenávratných okamžiků, v dokonalém prostředí, věřte, že nemůžete najít lepší místo. K dispozici Vám je celý areál, ve kterém zajisté najdete to pravé místo, kde vyslovíte své „ANO“, či zákoutí k zhotovení těch nejúžasnějších svatebních fotografií. Samozřejmostí jsou služby pro nevěsty: svatební koordinátorka, floristka, kosmetička, kadeřnice, manikérka. Užijte si svůj velký den bez zmatků, přejíždění a tlačení se ve frontách v obřadních síních.

 

Svatba detail

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ