DÁRKOVÉ POUKAZY
 
informace k poukazům naleznete na mém blogu
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA

Focení svateb – Humpolec

foceni-svateb-humpolec.jpg

Svatební focení

Vaší svatbu v Humpolci a jeho blízkém okolí ráda nafotím a navždy tak uchovám vzpomínky na slavnostní den a nezapomenutelné okamžiky plné štěstí a lásky. Abyste měli jistotu, že seženete svatebního fotografa na Vaší svatbu v Humpolci včas, mějte prosím na paměti nutnost včasné rezervace termínu focení.

Ukázky mé práce z focení svateb naleznete zde.

Pokud se Vám moje práce líbí, kontaktujte mě vyplněním kontaktního formuláře nebo na uvedených kontaktech. Budu se těšit na shledání 🙂

Místa na svatbu v Humpolci a okolí

Kde v Humpolci uspořádat Váš svatební obřad? Ráda bych Vám v tom případě přispěla inspirací v podobě několika tipů na místa, která jsou dlouhodobě z hlediska svateb oblíbená a svatební fotografie jsou z těchto míst naprosto perfektní.

Chateau Herálec

Sen o pohádkové svatbě se stává skutečností pro všechny, kteří se rozhodnou prožít svůj svatební den v romantickém zámeckém hotelu Chateau Herálec. Luxusní hotel Chateau Herálec umožňuje připravit luxusní zámeckou svatbu: obřad v nádherně revitalizovaném anglickém parku z 18. století, v intimitě překrásného zámeckého nádvoří, anebo v prostorách zámeckého hotelu Chateau Herálec. Na základě Vašich představ můžete společně se zámeckým svatebním koordinátorem připravit krásný svatební den, na který nezapomenete Vy a ani nikdo z Vašich blízkých.

Lipnice nad Sázavou

Krásnou svatbu je možné uspořádat na Hradu Lipnice. V kapli hradu Lipnice je možné uzavřít civilní i církevní sňatek,  Personál je velmi vstřícný a svatby běžně chystá s plným servisem.

 

Svatba detail

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ