DÁRKOVÉ POUKAZY
 
informace k poukazům naleznete na mém blogu
 
STAŇTE SE FANOUŠKEM
A SOUTĚŽTE O FOCENÍ ZDARMA

Focení svateb – Havlíčkův Brod

havl-brod.jpg

Svatební focení

Bude mi ctí nafotit Vaší svatbu v Havlíčkově Brodě a jeho blízkém okolí a navždy uchovat vzpomínky na slavnostní den a nezapomenutelné okamžiky plné štěstí, lásky a dojetí. Abyste měli jistotu, že seženete svatebního fotografa na Vaší svatbu v Havlíčkově Brodě včas, mějte prosím na paměti nutnost včasné rezervace termínu focení.

Ukázky mé práce z focení svateb naleznete zde.

Pokud se Vám moje práce líbí, kontaktujte mě vyplněním kontaktního formuláře nebo na uvedených kontaktech. Budu se těšit na shledání 🙂

Místa na svatbu v Havlíčkově Brodě a okolí

Třeba právě teď přemýšlíte, kde v Havlíčkově Brodě uspořádat Váš svatební obřad. Ráda bych Vám v tom případě přispěla inspirací v podobě několika tipů na místa, která jsou dlouhodobě z hlediska svateb oblíbená a svatební fotografie jsou z těchto míst naprosto perfektní.

Zámek Polná

Zámek Polná, velice oblíbené místo pro konání Vaší svatby. Krásné venkovní i vnitřní prostory jsou naprosto ideální pro pořádání svatebního obřadu i hostiny. Ochotný personál, dobré jídlo i pití je zde samozřejmostí. V okolí zámku se dají pořídit opravdu nádherné svatební fotografie.

Zámek Úsobí

Toto místo se nachází pár kilometrů od Havlíčkova Brodu a nabízí jak církevní tak občanský svatební obřad. Zámek patří do seznamu chráněných kulturních památek a najdete zde prostory pro romantickou pohádkovou svatbu. Konkrétně jde o Rytířský a Erbovní sál, které jsou navzájem propojeny a skýtají tak dostatek prostoru a pohodlí. Personál zámku je velmi vstřícný a svatby běžně chystá s plným servisem.

Tři věžičky

Velice oblíbený hotel Tři věžičky nabízí krásné zázemí pro Vaši svatbu, která se může konat v kongresovém či vinárenském sále, obřad většinou probíhá ve venkovních prostorech. Krásná zákoutí nabízí nepřeberné možnosti pro krásné svatební fotografie. Ochotná obsluha zajistí dobré jídlo a pití.

Hanesův Mlýn

Penzion Hanesův mlýn u Štok na Jihlavsku nabízí absolutní klid a soukromí uprostřed překrásné přírody v samém srdci Vysočiny. Nabízí individuální přístup ke každému klientovi, s důrazem na jeho soukromí a klid. Na základě Vašich požadavků poskytuje kompletní restauratérský servis a cateringové služby, nabízí jedinečnou atmosféru, ideální podmínky a prostory pro uspořádání Vaší svatební oslavy (včetně obřadu). Mimo stylové restaurace (60míst) s předzahrádkou je možné využít salonek pro cca 30 osob s vlastním výčepem, krbem a venkovní terasou. Ideální místo pro Vaši svatbu.

Svatba detail

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ