dsc-7895-edit.jpg

Focení novorozenců, fotografování newborn

Neopakovatelné, kouzelné a k zulíbání – to jsou fotky novorozených miminek. Nepropásněte první dny života Vašeho miminka a zachyťte nádherná spící novorozeňátka na neopakovatelných Newborn fotografiích pro Vás a jednou i pro miminko. Fotografie novorozeného miminka jsou opravdu jedinečnou památkou na celý život.

Absolvovala jsem několik specializovaných kurzů zaměřených na focení těch nejmenších miminek, takže vaše novorozeňátka budou při focení v dobrých rukou.

Kde se fotí:

Vaše novorozeňátka budu fotit v útulném fotoateliéru v Jihlavě v Mostecké ulici. Fotoateliér bude při focení Newborn vytopen na optimální teplotu a v místě miminka bude pouštěn v případě potřeby horkovzdušný ventilátor, aby miminku nebyla zima. Fotoateliér Kouzelný objektiv je plně vybaven profesionální technikou, k focení používám profesionální fotoaparát značky Nikon. K dispozici Vám budou všechny rekvizity a doplňky, které jsou součástí fotoateliéru.

Doba focení:

Délka focení nejvíce závisí na miminku, které pokud bude spolupracovat, vše zvládneme vyfotit v průběhu 3 hodin

Průběh focení:

Na začátku Vás seznámím s průběhem fotografování a dohodneme se na výběru rekvizit a doplňků, které jsou součástí ateliéru. Novorozence je možné vyfotit se sourozencem, případně s rodiči (focení trvá déle).

Vaše příprava na focení:

Své miminko nakojte těsně před odchodem z domu, nebo klidně až v ateliéru, což pomůže zajistit, že bude miminko během focení spinkat. Miminko oblečte co nejjednodušeji, aby svlékání proběhlo co nejrychleji. Miminko přineste do fotoateliéru v autosedačce nebo v kočárku. Pro miminko si s sebou přibalte dečku, náhradní pleny, přebalovací podložku, hřebínek (pokud má miminko delší vlásky). Důležitý je také dudlík (i když ho třeba neradi dáváte), který hodně pomůže, když je miminko neklidné a nedaří se ho uspat.

Oblečení:

Výběr oblečení pro focení je velmi důležitý a může opravdu hodně ovlivnit kvalitu fotografie. Novorozence fotím většinou nahé, v kožešínách a připravených rekvizitách. Dále mám k dispozici čelenky, čepičky a různé pletené a šité oblečky. Při focení rodičů s novorozeňátkem je velmi důležité barevné sladění oblečení. Focení probíhá naboso.

Kdy si zarezervovat termín focení:

Focení si prosím zarezervujte již před narozením miminka, ideálně 1 měsíc před plánovaným termínem porodu. Často si nastávající maminky rezervují termín již při těhotenském focení. Novorozeňátka je nejlepší fotit mezi 5 až 14 dnem po narození, protože jsou ještě spavá a dobře se polohují.

Po potvrzení termínu focení zákazníkům zasílám emailem podrobnější informace k průběhu fotografování.

Líbí se Vám mé fotografie? Rezervujte si termín focení nebo kupte
dárkový poukaz pro své blízké.

MÁM ZÁJEM O FOCENÍ